Online symposium voor zorgprofessionals uit de sector V&V
Bent u als zorgprofessional betrokken bij thuiswonende cliënten met verpleging, verzorging en begeleiding? De afgelopen jaren waren de symposiums over de Wet langdurige zorg een groot succes! Dit jaar organiseren we weer een symposium, dit keer met als thema 'Thuis in de Wlz en Wet Zorg en Dwang’.
We nodigen je graag uit voor het online symposium op donderdag 6 november van 14.00 - 16.00 uur. Mis het niet! Schrijf je in via onderstaande aanmeldlink.
Onderwerpen die aan bod komen:
- Hoe werkt de Wet langdurige zorg (Wlz) en wat doet het zorgkantoor?
- De verschillende leveringsvormen
- De rekenmodule, wachtlijststatussen, inzet van toeslagen
- Informatie over crisiszorg en de Wet zorg en dwang (Wzd)
- Met inspirerende bijdragen van het CIZ en De Zorggroep als gastsprekers
Het CIZ legt onder andere de werkwijze uit over art. 21 van de Wet Zorg en Dwang. Zorgaanbieder De Zorggroep vertelt hoe zij de Wet Zorg en Dwang toepassen bij cliënten thuis en deelt succesverhalen en dilemma's aan de hand van praktijkvoorbeelden.
Deze bijeenkomst zijn speciaal opgezet voor zorgprofessionals die bij thuiswonende cliënten betrokken zijn: wijkverpleegkundigen, praktijkondersteuners ouderenzorg, casemanagers dementie, onafhankelijk clientondersteuners en mantelzorgmakelaars in de regio’s Midden-Brabant, Noordoost-Brabant, Nijmegen, Noord- en Midden-Limburg, Midden-Holland, Waardenland of Noord-Holland Noord.
Informatie symposium 2024
Onderwerpen
- Alle ins en outs over Wlz-behandeling bij thuiswonende cliënten
- Logeeropvang in de Wlz
- De Waalboog vertelt over het regionale consultatiecentrum dat zij hebben opgericht voor inzet van extramurale behandeling
- WarmThuis licht toe hoe zij logeren inzetten om het netwerk te ontlasten