Online bijeenkomst voor leden cliëntenraad

Te midden van iedereen die bij de zorg- en dienstverlening betrokken is (management, medewerkers, financiers), is de cliëntenraad de enige die kan praten vanuit de ervaring (met de 'bril') van cliënten. Daarom vinden wij het belangrijk met u in gesprek te blijven.
Bijeenkomsten cliëntenraden Gehandicaptenzorg en Geestelijke gezondheidszorg
Op 21 september 2022 en 27 september 2023 organiseerden wij speciaal voor leden van de cliëntenraden Gehandicaptenzorg en Geestelijke gezondheidszorg een online bijeenkomst. Kon u niet aanwezig zijn bij de bijeenkomsten? Of wilt u rustig nalezen wat er besproken is? In onderstaande presentaties leest u er meer over.
Presentaties 27 september 2023
- Presentatie 'Wat doet het zorgkantoor' en 'Versterken van het netwerk' door ManterzorgNL
- Presentatie over zinvolle daginvulling van Novalishoeve volgt
Presentaties 21 september 2022
Bekijk rechtsboven de opname van Buro StrakZ.
- Presentatie 'Wat doet het zorgkantoor'
- Presentatie Ron Brouwers (voorzitter CCR Amarant)
- Presentatie Ludo Koks (lid van het Landelijk Platform Cliëntmedezeggenschap (LPC) en daarnaast lid van de CCR van Amarant)
- Presentatie 'Zorg van de toekomst en technologie' door Suzanne Verheijden, Buro StrakZ